
Свічка пенькова Bispol стовпчик із парафіну овальна Бежева 10 см 30 годин
158 ₴
150,10 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7G-sw60-100-011
- +380 (93) 452-55-20вайбер
Живий вогонь свічок завжди, у всі часи, не тільки висвітлював, а й створював затишну і теплу атмосферу в будинку, квартирі, кімнаті, кафе, у будь-якому приміщенні.
Легке чарівне мерехтіння живого вогню, приємний тонкий аромат свічки, що палає нікого не залишать байдужим і створять неповторну атмосферу.
Ця свічка стовпчик бежева виготовлена знаменитою польською фірмою Bispol з високоякісного парафіну. Завдяки якісному парафіну та висоті 10-12 см, свічка стовпчик бежева горить 30-44 годин.
Такі бежеві парафінові свічки мають мінімалістичний класичний дизайн і мають прекрасний вигляд у будь-якому приміщенні.
Ви можете їх використовувати вдома як джерело світла, а також у будь-якому приміщенні для надання необхідної атмосфери та створення настрою.
Застосування:
- для дому
- для офісу
- для кафе, ресторанів
Переваги:
- приємний запах
- тривале горіння
- не схильні до деформації
- лаконічний дизайн
- універсальність
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bispol |
| Країна виробник | Польща |
| Вид свічки | Пенькова |
| Ароматизована | Ні |
| Матеріал виготовлення | Парафін |
| Колір | Бежевий |
| Час горіння | 44 годин |
| Кількість свічок в наборі | 1 шт. |
| Діаметр свічки | 68 мм |
| Висота свічки | 100 мм |
| Вага свічки | 290 г |
| Висота та час горіння | |
| Висота та час горіння | 10 см 30 годин |
- Ціна: 150,10 ₴



