-5%

Тарілка "Кам’яне коло" коричневого кольору створить особливу атмосферу під час трапези
1 103 ₴
1 047,85 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: OS-101-0502
+380 (96) 323-86-67
телеграм- +380 (93) 452-55-20вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тарілка"Кам’яне коло" – це сучасний та стильний елемент сервірування, який поєднує природну текстуру каменю з практичністю кераміки. Завдяки унікальному дизайну вона підкреслить елегантність будь-якого інтер’єру та створить особливу атмосферу під час трапези. Ідеально підходить як для щоденного використання, так і для святкового столу. Міцний матеріал забезпечує довговічність, а стильне покриття додає вишуканості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Османтус |
| Країна виробник | Україна |
| Форма тарілки | кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Техніка виконання | ліплення |
| Підставка | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Вага тарілки | 400 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Вид товару | Тарілка |
| Ширина | 20.3 мм |
| Форма | Кругла |
| Декоративне оформлення | Ліплення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 20.3 мм |
| Об'єм | 0.2 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 047,85 ₴






