-10%

Диспенсер для круп для акуратного та гігієнічного зберігання сипучих продуктів
594 ₴
534,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MX-00008764
+380 (96) 323-86-67
телеграм- +380 (93) 452-55-20вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диспенсер для круп — ідеальне рішення для акуратного та гігієнічного зберігання сипучих продуктів. Завдяки герметичному контейнеру крупи, пластівці, макарони або горіхи зберігають свіжість і не вбирають сторонні запахи. Прозорі стінки дозволяють легко контролювати рівень вмісту, а зручний дозатор забезпечує точне і економічне використання продуктів. Компактний і стильний диспенсер для круп економить місце на кухні і допомагає підтримувати порядок в шафах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Колір | Білий |
| Форма | Прямокутна |
| Вага | 0.5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 10 см |
| Глибина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 534,60 ₴



