
Набір дитячої творчості для створення прикрас і браслетів пандора аніме Куромі в шкатулці, 72 предмета
1 250 ₴
987,50 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1000-ZB-55
- +380 (93) 452-55-20вайбер
Набір дитячої творчості для створення прикрас «Пандора» — 72 предмети
Набір для створення прикрас у стилі улюблених персонажів аніме та мультфільмів стане чудовим подарунком для дітей, які люблять творчість, стиль і прикраси. Усе необхідне для виготовлення унікальних браслетів і намист зібрано в одному комплекті, що дозволяє дитині легко проявити фантазію та створити власні аксесуари.
У комплекті:-
Подарункове пакування (пакет із яскравими ілюстраціями, розмір: 15 х 10 х 21.5 см)
-
Текстильний чохол з щільним каркасом для зберігання прикрас (10 х 10 х 5 см)
-
3 основи для браслетів
-
3 основи для намист
-
Набір підвісок, шармів і намистин
-
Готовий браслет та намисто з підвісками у вигляді персонажів
Розмір упаковки: 13.5 х 20 х 8.5 см
Набір розвиває дрібну моторику, уяву та художнє мислення. Ідеально підходить для творчого дозвілля або як оригінальний подарунок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Po Fanu |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 4 років |
| Упаковка | Кейс |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 10 см |
| Діаметр | 10 см |
| Висота | 5 см |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість в наборі | 72 шт. |
- Ціна: 987,50 ₴











