
Мішок будівельний 10шт. поліпропіленовий до 45кг, 45х90 см Хакі
200 ₴/упаковка
180 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BP-1233
- +380 (93) 452-55-20вайбер
Мішок будівельний поліпропіленовий 45х90 см, 10 шт, до 45 кг Хакі
Цей міцний поліпропіленовий мішок розміром 45х90 см розрахований на перенесення вантажу до 45 кг. Виготовлений із тканого полотна щільністю 48 г/м², що забезпечує високу стійкість до механічних навантажень та розривів. Завдяки спеціальним екструдерним ниткам мішки мають покращену міцність та витривалість при різних температурних режимах і умовах зберігання.
Мішок ідеально підходить для фасування будівельних матеріалів, транспортування сміття, а також для зберігання нехарчових продуктів. Завдяки своїй здатності витримувати великі навантаження, він популярний серед професіоналів у будівництві та промисловості.
Мішки можуть бути різних кольорів, але найбільш популярний – класичний хакі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leds |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Щільність матеріалу | 48 г/м2 |
| Місткість | 45 кг |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 90 см |
| Колір | Хакі |
- Ціна: 180 ₴/упаковка







