
Декоративна стрічка репсова 2см, патріотична Прапор України, 1 метр (намотка 46м), жовто-блакитна
30 ₴/пог.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: T7K-S2CM1M-JB
- +380 (93) 452-55-20вайбер
Ціна вказана за 1м/пог, ви можете замовити будь-який зручний для Вас метраж :)
Моток 46м
Декоративна стрічка репсова шириною 2 см із патріотичним дизайном "Прапор України" – це ідеальний вибір для створення оригінальних виробів, декору та оформлення подарунків. Жовто-блакитна кольорова гама символізує національну гордість і додасть патріотичного акценту вашим проектам.
Стрічка виготовлена з якісного репсового матеріалу, що забезпечує її міцність та стійкість до зношування. Довжина стрічки в одній намотці становить 46 метрів, а один метр можна придбати для будь-яких дрібних робіт.
Використовуйте стрічку для прикрашання одягу, аксесуарів, створення букета, оформлення подарункових упаковок або рукоділля.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стрічка |
| Застосування | Рукоділля |
| Матеріал | Репс |
| Тематика декору, малюнка | Прапори |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок, Стрічки |
| Колір | Різні кольори |
| Світловідбиваюча | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Діаметр | 1 мм |
| Довжина на котушці | 46 м |
- Ціна: 30 ₴/пог.м




