
Набір 5шт Клейова пастка мишоловка для гризунів 7G ВЕЛИКА 32*21см книжка липучка
320 ₴
288 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7G-F-7235
- +380 (93) 452-55-20вайбер
Клейова пастка проти гризунів та комах 7Garden
Нетоксична клейова пастка 7Garden призначена для захисту житлових, виробничих, підсобних та складських приміщень, сховищ, харчових, лікувальних та дитячих закладів, дачних та присадибних ділянок, теплиць, комор, льохів, підвалів, з метою знищення комплексу комах-новців , мух, а також щурів, мишей, полевок та інших мишоподібних гризунів. До складу вмісту пастки входять синтетичні полімерні смоли, щільний картон та клей, який зберігає свої властивості протягом тривалого часу. Пастка 7Garden не є небезпечною і простою у використанні, її можна встановлювати в будь-якому місці, у тому числі поблизу харчових продуктів.
Переваги клейкої пастки проти гризунів та комах 7Garden- Виріб не містить токсичних речовин і не виділяє шкідливих випарів.
- Клейовий капкан може розміщуватися поблизу продуктів харчування, де небажано використовувати хімічні приманки.
- Засіб має тривалий період ефективної дії
- Липка пастка 7Garden безпечна для людини та домашніх тварин
Розмістіть клейкий капкан 7Garden у місцях, де були відзначені сліди життєдіяльності гризунів або комах: біля нір, уздовж плінтусів, стін. Для залучення шкідників можна покласти всередину приманку: сало, сир, зерно і т. д. Періодично переглядайте стан капканів, щоб вчасно утилізувати шкідників, що попалися туди. Для підвищення ефективності рекомендується використовувати кілька пасток одночасно.
Комплектація:
- Клейова пастка 32*21см - 5шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Гризуни, Миші, Щури |
| Тип засобу | Пастка |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 13 мм |
| Вага | 300 г |
- Ціна: 288 ₴






