-24%

Вулична гірлянда стрічка-шланг 8м ТЕПЛИЙ БІЛИЙ 8 режимів світла, каучук
650 ₴
494 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MX-11878-8
+380 (96) 323-86-67
телеграм- +380 (93) 452-55-20вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
колір світлодіодів: теплий білий
довжина стрічки (без шнура живлення): 8м
вид, ширина проводу: led стрічка, 13мм
матеріал,вид трубки: гнучкий прозорий полімер, кругла
можливість різання: так
тип лампочки: світлодіодна
кількість світлодіодів: 60шт/1м
споживана потужність: 2,3Вт/1м
електричний ланцюг: трьохжильний
реле: ні
режим роботи: статичний
можливість з’єднання: так
ступінь захисту IP: IP 68
зовнішнє застосування: так
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 50000 годин
упаковка: коробка
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 10шт
Також багато інших гірлянд на нашому сайті:





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Режим роботи | Статичний |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Колірна гамма | Теплий білий, Жовтий |
| Упаковка | Коробка |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Стан | Новий |
| Тип гірлянди | Нитка вулична |
| Розміри | |
| Довжина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494 ₴







