-20%

Шкіряна обкладинка на посвідчення Національної Гвардії України із шевроном під жетон коричнева натуральна шкіра
412 ₴
329,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: FG_CTC006LR
+380 (96) 323-86-67
телеграм- +380 (93) 452-55-20вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна, функціональна та якісна обкладинка для посвідчення національної гвардії зі знімним шевроном під жетон виготовлена з якісної шкіри та фурнітури в Україні. Закривається кнопку.
Усередині:
1 прозоре відділення
1 потайне відділення
знімний шеврон під жетон
У комплекті йде:
Обкладинка на посвідчення національної гвардії із шевроном під жетон
Поліпропіленовий пакетик
Більше обкладинок на нашому сайті/ua/g106085549-obkladinki-dlya-vijskovih" target="_blank">/ua/g106085549-obkladinki-dlya-vijskovih
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Вага | 52 г |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Ширина | 99 мм |
| Стать | Унісекс |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Виробник | Fisher Gifts |
| Кількість відділень | 1 |
| Товщина | 7 мм |
| Колір | Коричневий |
| Тип застежки | Кнопки |
| Довжина | 135 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329,60 ₴


