-5%

Обкладинка на паспорт громадянина України закордонний паспорт Бандерівки (еко-шкіра)
250 ₴
237,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: FG_PTC001EL_000055
+380 (96) 323-86-67
телеграм- +380 (93) 452-55-20вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дизайнерська обкладинка з еко-шкіри на паспорт у фарбах є невід'ємним атрибутом вашого особистого стилю. Зроблена з якісної еко-шкіри, яка забезпечить максимальний захист вашого документа. Зображення на сонці не вигоряє за рахунок нанесення УФ печаткою, стійкий до зношування, стійкий до вологи за рахунок властивості EasyClean™. Найкращий подарунок для будь-якого члена родини, друга або колеги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher Gifts |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 25 г |
| Довжина | 135 мм |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина | 5 мм |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Ширина | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко-шкіра |
| Різновиди | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237,50 ₴






