
Свічка стовпчик тривалого горіння 45 годин Bispol для аварійного освітлення, циліндр 7.5см
100 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BL-MEM-45
+380 (96) 323-86-67
телеграм- +380 (93) 452-55-20вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
яркие парафиновые свечи с долгим горением, хозяйственные для дома, для аварийного освещения
Больше товаров на нашем сайте




Больше товаров на нашем сайте




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bispol |
| Матеріал виготовлення | Парафін |
| Ароматизована | Ні |
| Кількість свічок в наборі | 1 шт. |
| Час горіння | 45 годин |
| Діаметр свічки | 55 мм |
| Ширина свічки | 55 мм |
| Глибина свічки | 55 мм |
| Висота свічки | 85 мм |
| Вага свічки | 200 г |
| Колір | Білий |
| Вид свічки | Пенькова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴



