-19%

Свічка стовпчик (циліндр) тривалого горіння 15 годин 8.5х5.5 см SWIECE для аварійного освітлення
100 ₴
81 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SWIECE-1-15
+380 (96) 323-86-67
телеграм- +380 (93) 452-55-20вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | Парафін |
| Ароматизована | Ні |
| Кількість свічок в наборі | 1 шт. |
| Час горіння | 15 годин |
| Діаметр свічки | 55 мм |
| Ширина свічки | 55 мм |
| Глибина свічки | 55 мм |
| Висота свічки | 85 мм |
| Вага свічки | 200 г |
| Колір | Білий |
| Вид свічки | Пенькова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 ₴







