
Обкладинка на посвідчення офіцера STANDART чорний (шкіра) шкіряначастинка бойових дій України
462 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FG_CTC004LR_001
+380 (96) 323-86-67
телеграм- +380 (93) 452-55-20вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Обкладинка на посвідчення офіцера 1.0 STANDART чорний (шкіра) Обкладинка на посвідчення офіцера 1.0 зроблена зі шкіри з прозорим відділенням для посвідчення особи, прошита міцними нитками з поліестеру, які забезпечать збережність і довговічність. Прекрасний подарунок для активних і майбутніх офіцерів. Всередині: 🔶2 клапани для задоволення офіцера; 🔶1 прозоре відділення; Вміщується: 📱посвідчення офіцера; 💎Якісний матеріал/фурнітура 🔨Ручна робота (збирання, пошиття) Як доставляємо? Новою поштою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher Gifts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | Немає |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 30 г |
| Тип застежки | Без застібки |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴



