-10%

Обкладинка посвідчення УБД учасника бойових дій Захисник України БАНДЕРІВЕЦЬ прапор ОУН УПА (еко-шкіра) Слава Україні!
297 ₴
267,30 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: FG_CTC003EL_006
+380 (96) 323-86-67
телеграм- +380 (93) 452-55-20вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дизайнерская обложка из эко-кожи на удостоверение участника боевых действий станет неотъемлемым атрибутом Вашего личного стиля. Сделана из качественной эко-кожи, которая обеспечит максимальную защиту вашего документа. Изображение на солнце не выгорает за счет нанесения УФ печати, стойкая к износу, стойкая к влаге за счет свойства EasyClean™. Наилучший подарок для настоящего мужчины, защитника нашей Родины!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 13 г |
| Виробник | Fisher Gifts |
| Ширина | 83 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 107 мм |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Чоловіча |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко-шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267,30 ₴




