
Обкладинка на посвідчення УБД учасника бойових дій України STANDART коричневий (шкіра) шкіряна коричнева
363 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FG_CTC003LR_002
+380 (96) 323-86-67
телеграм- +380 (93) 452-55-20вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Обкладинка на посвідчення УБД 3.0 Fisher Gifts (шкіра) зроблена з якісної шкіри, прошита нитками з поліестеру, які забезпечать термін експлуатації в рази. Спеціальні кишені з віконцями захистять ваш документ від потертостей, вологи, сонця й бруду. Як доставляємо? Новою поштою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher Gifts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | Немає |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Довжина | 107 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 18 г |
| Тип застежки | Без застібки |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴




