
Обкладинка на військовий квиток України STANDART коричневий (шкіра) учасника бойових дійубд
462 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FG_MTC001LR_002
+380 (96) 323-86-67
телеграм- +380 (93) 452-55-20вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Обкладинка на військовий квиток 1.0 STANDART коричневий (шкіра)
Обкладинка на військовий квиток підходить по військовий квиток України стандартного зразка. Зроблена з якісної натуральної шкіри. Має одне прозоре відділення, яке дає змогу бачити світлину власника військового квитка. Прекрасний подарунок чоловікам і жінкам військовослужбовцям на будь-яку подію: День народження, День Озброєних Сил України та інше професійне та не професійне свято.
Потіште близьких чудовим подарунком як обкладинки на військовий квиток зі шкіри від Fisher Gifts!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 52 г |
| Виробник | Fisher Gifts |
| Ширина | 99 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 135 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Товщина | 7 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴



