
Гірлянда світлодіодна нитки 300 led 15 м 300 лампочок БІЛА на прозорому дроті, 8 режимів білий
550 ₴
302,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SZ-1130-03
- +380 (93) 452-55-20вайбер
Гірлянда заряджена на радість і святковий настрій! Додасть в ваш будинок затишок і поверне в дитинство, де ви вірили в чудеса і з нетерпінням чекали Діда Мороза :)
Ми хочемо нести радість і тепло нашим товаром, з цього гарантуємо високу якість наших чарівних гірлянд, при щонайменшій невідповідності або шлюбі замінимо за свій рахунок в найкоротші терміни. Можете на нас розраховувати)
Чи можна використовувати цю гірлянду як вуличну?
Можна і багато хто використовує, але виробник не дає гарантії на рахунок правильної подальшої роботи приладу. Така гірлянда вважається ідеальною для приміщень, а використовувати її як вуличну або купити вуличну професійну гірлянду вирішувати вам.
Більше гірлянд на нашому сайті /g92035199-girlyandy




| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Напруга | 220 В |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Упаковка | Коробка |
| Колір світіння | Білий |
| Форма лампочки | Класична |
| Кількість ламп | 300 шт. |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 15000 мм |
| Діаметр | 1.3 мм |
- Ціна: 302,50 ₴




