
Чоловічий трикотажний світшот реглан кофта з принтом Кіт S M L XL (46 48 50 52) чорний, сірий
806 ₴
- Немає в наявності
- Код: ca 159-46
+380 (96) 323-86-67
телеграм- +380 (93) 452-55-20вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ціна вказана за один світшот.
Кольори в наявності : чорний та сірий
Базовий чоловічий світшот з трикотажу з оригінальним принтом в асортименті. Більше моделей можна обрати на нашому сайтіhttps://fajnijshmot.prom.ua/">https://fajnijshmot.prom.ua/
Матеріал: трикотаж
Склад: 85% бавовна, 15% поліестер.
Розміри: S,M,L,XL
| Світшот | S | M | L | XL |
| Плечі | 44 см | 45 см | 47 см | 50см |
| Рукав | 63 см | 65 см | 66 см | 69 см |
| Пахви | 50см | 53 см | 56 см | 60см |
| Довжина по спині | 62 см | 68 см | 69 см | 70см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид толстовок | Світшот |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Капюшон | Без капюшона |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Довжина від горловини до низу вироба | 69 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 47 см |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розмір | S, M, L, XL |
| Забарвлення | чорний або сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 806 ₴


