-5%

Тарілка "Кам’яне коло" білого кольору у трьох різних розмірах
679 ₴
645,05 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OS-101-0510A
+380 (96) 323-86-67
телеграм- +380 (93) 452-55-20вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тарілка"Кам’яне коло" – це сучасний та стильний елемент сервірування, який поєднує природну текстуру каменю з практичністю кераміки. Завдяки унікальному дизайну вона підкреслить елегантність будь-якого інтер’єру та створить особливу атмосферу під час трапези. Ідеально підходить як для щоденного використання, так і для святкового столу. Міцний матеріал забезпечує довговічність, а стильне покриття додає вишуканості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Османтус |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кераміка |
| Вид товару | Тарілка |
| Ширина | 16.5 мм |
| Форма | Кругла |
| Декоративне оформлення | Ліплення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 16.5 |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 16.5 мм |
| Об'єм | 0.2 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645,05 ₴



