-5%

Тарілка " Ялиночка" глибока 20 см гармонійно поєднується з будь-яким інтер’єром кухні
363 ₴
344,85 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: OS-102-553
+380 (96) 323-86-67
телеграм- +380 (93) 452-55-20вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тарілка "Ялиночка" – витончений та практичний посуд, який додасть вашому столу особливого зимового шарму. Виконаний із якісної кераміки, він ідеально підходить для подачі салатів, закусок чи десертів. Стриманий білий дизайн із зимовими мотивами гармонійно поєднується з будь-яким інтер’єром кухні та стане чудовим доповненням до святкової сервіровки. Завдяки міцності матеріалу та зручній формі тарілку легко мити й використовувати щодня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 5 мм |
| Колір | Білий |
| Декоративне оформлення | Розпис, Ліплення |
| Тематика декору, малюнка | Новий рік, Різдво |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Виробник | Османтус |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 344,85 ₴






