
Сітка овочева на зав'язках 10шт. велика 50х80 см на 40кг Червоний
140 ₴
119 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BP-2241
- +380 (93) 452-55-20вайбер
Овочева сітка — це практичний і зручний м’який сітчастий мішок із зав’язкою на горловині. Виготовлена з якісного матеріалу, сітка забезпечує відмінну вентиляцію, що дозволяє зберігати овочі та фрукти свіжими протягом тривалого часу.
Сітка ідеально підходить для аграріїв, фермерів та підприємств аграрного сектору, а також для домашнього використання. Вона використовується для фасування та транспортування картоплі, цибулі, буряка, моркви, яблук, груш та інших овочів і фруктів. Легка у використанні, міцна та стійка до різних температур, овочева сітка забезпечує надійність і довговічність навіть за інтенсивного використання.
Завдяки зав’язці на горловині сітка легко закривається, що робить її зручною для зберігання і транспортування продукції. Доступна в різних кольорах і розмірах для задоволення всіх ваших потреб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leds |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сітка |
| Ширина | 500 мм |
| Місткість | 40 кг |
| Щільність матеріалу | 26 г/м2 |
| Колір | Червоний |
| Довжина | 800 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
- Ціна: 119 ₴










