
Чоловічий світшот з ОДИН ДОМА S M L XL XXL(46 48 50 52 54) образ на новорічну вечірку
1 224 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ca-1150
+380 (96) 323-86-67
телеграм- +380 (93) 452-55-20вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Новорічні світшоти
Матеріал: утеплений трикотаж
Склад: 85% бавовна, 15% поліестер.
Розміри: S,M,L,XL,XXL
Матеріал: утеплений трикотаж
Склад: 85% бавовна, 15% поліестер.
Розміри: S,M,L,XL,XXL
Базовий чоловічий світшот з трикотажу з оригінальним принтом в асортименті. Більше моделей можна обрати на нашому сайті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид толстовок | Світшот |
| Тип тканини | Бавовна |
| Капюшон | Без капюшона |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Довжина від горловини до низу вироба | 69 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 47 см |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розмір | S, M, L, XL |
| Забарвлення | чорний або сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 224 ₴


