
Гірлянда нитка ВУЛИЧНА СИНЯ 10м 100 led на чорному дроті, перехідник для з'єднання з іншими гірляндами
1 500 ₴
825 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SZ-1431-020
- +380 (93) 452-55-20вайбер
Гірлянда заряджена на радість і святковий настрій! Додасть в ваш будинок затишок і поверне в дитинство, де ви вірили в чудеса і з нетерпінням чекали Діда Мороза :)
Ми хочемо нести радість і тепло нашим товаром, з цього гарантуємо високу якість наших чарівних гірлянд, при щонайменшій невідповідності або шлюбі замінимо за свій рахунок в найкоротші терміни. Можете на нас розраховувати)
Чи можна використовувати цю гірлянду як вуличну?
Так, гірлянда розрахована для використання на вулиці, ідеально підходить для декорування саду чи будинку. Має міцний морозостійкий водонепроникний кабель завтовшки 3.3мм.
довжина: 10 метрів
провід, діаметр: чорний каучук, 3,3мм
форма, розмір лампочки: 5мм
вулична: так, IP64
перехідник для з'єднання: є
Більше гірлянд на нашому сайті/g94195989-tovari-dlya-domu" target="_blank">/g94195989-tovari-dlya-domu




| Основні | |
|---|---|
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Напруга | 220 В |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість світлодіодів | 100 шт. |
| Колір світіння | Синій |
| Форма лампочки | Класична |
| Вага | 500 г |
| Кількість ламп | 100 шт. |
| Ступінь захисту IP | 64 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 10000 мм |
| Діаметр | 3.3 мм |
- Ціна: 825 ₴








