
Універсальний чоловічий міський спорт рюкзак Победов Backpack journey|универсальный мужской городской серый
680 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1-А(Р)00053
- +380 (93) 452-55-20вайбер
Якщо ви любите подорожувати і здійснювати прогулянки, ідеальним супутником під час цих занять для Вас стане рюкзак Backpack Journey. Даний аксесуар відрізняється своєю функціональністю. Разом з тим, він має прекрасний зовнішній вигляд. Вироби виготовлено з поліестеру. Цей матеріал відомий тим, що він володіє високою якістю і абсолютно водонепроникний. Він не вбирає вологу навіть при дуже сильному дощі. Рюкзак Backpack Journey відрізняється довговічністю. При правильній експлуатації він прослужить своєму власникові тривалий час.
Аксесуар має одне велике відділення. Воно розділяється стінкою зі спеціальним наповнювачем, куди можна буде покласти ноутбук. Таке відділення надійно зафіксовано за допомогою липучки. Велике відділення зручно закривається стяжкою шнурка. Також є додатковий клапан з засувкою. Є невелике відділення для дрібних речей, а сіткові кишеньки підійдуть для зберігання особистих речей. Для вашого комфорту під час експлуатації рюкзака, його спинка оснащена наповнювачем. Залежно від вашого росту можна відрегулювати ремені по довжині. Обсяг виробу становить 30L.
Матеріал: поліестер.
Кольори: синій, світло-сірий, темно-сірий
Обсяг: 30 л
Розмір: 43*10*30
Більше моделей на нашому сайті/g86240662-plavki">/


| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Темно-серый |
| Пол | Мужской |
| Тип | Городской |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 30 л |
| Особенности | Водонепроницаемая ткань, Совместим с форматом А4, Карман для ноутбука |
| Глубина | 30 см |
| Высота | 43 см |
| Ширина | 10 см |
| Состояние | Новое |
- Цена: 680 ₴
















