
Універсальний чоловічий міський спорт рюкзак Победов Vsegda s soboy|универсальный мужской городской черный
720 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1-А(Р)00055
- +380 (93) 452-55-20вайбер
Оригінальний рюкзак "Vsegda soboy" носить дуже символічну назву. Дана модель практична, функціональна, зручна. Виріб володіє величезною місткістю, завдяки унікальній розробки. У рюкзаку 6 кишень, з яких 4 закриваються блискавкою, а 2 кишені є додатковими.
Матеріал виготовлення даного аксесуара-поліестер. Він має найвищу якість. Крім цього, поліестер водонепроникний. Навіть, гуляючи під дощем, ваші речі залишаться сухими. Бігунки і блискавки YKK.
Серед 2 великих відділень є стінка спеціально для зберігання ноутбука. Спереду знаходиться 2 відділення на блискавці для зберігання дрібних речей. Бічні кишені чудово підійдуть для зберігання особистих речей. Щоб під час експлуатації не відчувати дискомфорту, на спинці рюкзака знаходиться наповнювач. Ремені регулюються в залежності від вашого росту. На виробі гармонійно розташована фірмова нашивка Pobedov. Об'єм виробу 30L.
Матеріал: поліестер.
Особливості: 30 л
Кольори: чорний, чорно-синій, чорно-сірий
Розмір: 44*30*18
Більше моделей на нашому сайті/g86240662-plavki">/








| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 30 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція, Сумісний з форматом А4 |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 30 см |
| Кишені | Бічні, Верхній, Фронтальний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 720 ₴









