
Універсальний чоловічий міський спорт рюкзак Победов Diamantovi cherepy| универсальный мужской городской череп
720 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1-А(Р)00061
- +380 (93) 452-55-20вайбер
Неповторний рюкзак Backpack Ambition виготовлений з матеріалу найвищої якості. Поліестер, з якого зроблений аксесуар, водонепроникний. Отже, навіть під час сильного дощу всі речі в рюкзаку залишаться повністю сухими. Бігунки і блискавки YKK.
Якщо вам необхідно взяти з собою багато дрібних речей і предметів, Вам допоможуть в цьому кишені, яких в рюкзаку 4 штуки. Передня частина даної моделі на блискавці. Бічні кишені зроблені з досить щільної сітки, куди ви зможете сміливо покласти особисті речі. Низ однієї кишені спереду виготовлений з еко-шкіри, яка відноситься до преміум якості. Виробник подбав про власника рюкзака, зробивши спинку з наповнювачем. Тепер під час експлуатації виробу ви будете почувати себе дуже комфортно. Абсолютно ніякого навантаження на спину ви не будете відчувати, що невимовно важливо для хребта.
Зовнішній вид аксесуара вражає. Поєднання практичності і краси – це найкраще, що може бути в рюкзаку. Крім цього, на ньому гармонійно виглядає фірмова вишивка українського бренду.
Матеріал: поліестер.
Особливості: 30 л
Розмір: 44*35*18
Більше моделей на нашому сайті/g86240662-plavki">/






| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 30 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Водонепроникна тканина |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 35 см |
| Кишені | Бічні, Верхній, Фронтальний |
| Візерунки і принти | Черепа |
| Стан | Новий |
| Виробник | YKK |
- Ціна: 720 ₴






